Отлично представяне на отборите на СУ „Любен Каравелов“ в общинските състезания по футбол и лека атлетика

Стартира общинският етап на ученическите спортни игри 2019-2020 година.

Във футболния турнир във възрастовата група 5 – 7 клас участваха 6 отбора. Тимът на несебърското училище, ръководен от преподавателите по физическо възпитание и спорт Георги Петрушев и Димитър Момчилов надви конкуренцията, като във финалната среща за първото място победи отбора на ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Свети Влас с 9:0.

Ръководеният от преподавателя Илиян Дуков отбор при юношите 8 – 10 клас надигра представителите на ПГ по туризъм „Иван Вазов“ с категоричното 5:0

На общинските състезания по лека атлетика момичетата и момчетата от СУ „Любен Каравелов“ – Несебър, подготвени от преподавателя Димитър Момчилов се класираха на първите места. В по-горната възрастова група 8 – 10 клас, момичетата заеха първото място, а момчетата – второ. Техен ръководител е преподавателят по физическо възпитание и спорт Илиян Дуков.

Всички отбори, заели първите места в общинските състезания продължават своето участие в областната надпревара.